Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.
Koszyk ( 0 )
Suma 0,00 zł
0,00 zł

Akcja "Lew w salonie"

 

Zdjęcia zostaną wydrukowane w książce "Lew w salonie. Jak koty oswoiły człowieka i przejęły władzę nad światem".

PREMIERA: 14.04.2021r. Książka będzie dostępna w przedsprzedaży od 24.03.2021r. 

Regulamin akcji "Lew w salonie"

1. Organizatorem akcji "Lew w salonie" jest Copernicus Center Press sp. z o.o., (CC Press) Kraków 31-011, pl. Szczepański 8.

2. Aby wziąć udział w akcji należy umieścić zdjęcie kota w komentarzu pod postem na portalu Facebook (https://www.facebook.com/CopernicusCenterPress/) dotyczącym akcji lub przysłać je na adres: marketing@ccpress.pl

3. Zdjęcia można przesyłać do 05.03.2021 r., do godziny 13.00.

4. Każdy Uczestnik może przesłać 1 zdjęcie.

5. Przesyłając zdjęcie Uczestnik akcji wyraża zgodę się za jego zamieszczenie w książce „Lew w salonie” oraz zrzeka się praw autorskich do nadesłanego zdjęcia. Autor opublikowanego zdjęcia nie będzie rościł pretensji finansowych lub innych, z tytułu publikacji zdjęcia w książce “Lew w salonie”, która ukaże się nakładem wydawnictwa 14 kwietnia 2021 roku. Zrzeczenie praw autorskich obowiązuje przez cały okres posiadania praw autorskich do wydania i sprzedaży książki “Lew w salonie” w wydawnictwie Copernicus Center Press.

6. Przesłane zdjęcia nie mogą naruszać norm społecznych i dobrego smaku.

7. Wydawnictwo zastrzega sobie prawo wyboru określonej ilości zdjęć do publikacji w książce. Wydawnictwo zastrzega sobie również prawo do nieudzielania informacji na temat kryteriów doboru zdjęć.

8. 10 marca na stronie internetowej www.ccpress.pl i na portalu Facebook (https://www.facebook.com/CopernicusCenterPress/) zostanie udostępniona grafika ze zdjęciami, które znajdą się w książce „Lew w salonie”.

AKTUALIZACJA - grafika ze zdjęciami zostanie udostępniona w sobotę, 24.03.2021.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za naruszenie praw autorskich osób trzecich przez Uczestników akcji.

10. CC Press zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji na stronie internetowej Serwisu.