0 książek; 0,00 zł
koszyk »
KATALOG

Etyka

Filozofia nauki

Filozofia prawa

Historia filozofii

Kognitywistyka

Kosmologia

Lingwistyka

Logika

Nauka i religia

Nauki ewolucyjne

Filozofia ekonomii

Biografie

Wydania kieszonkowe
Seria Piąty Wymiar
Seria Nauka i Religia
Pobierz bezpłatny katalog

Aktualności

Świąteczna promocja!


2017 - 12 - 01 / 16:02
Rozpoczynamy świąteczną promocję w CCPress :-)  Start 1 grudnia o 18:00. Rabaty maleją z godziny na godzinę :-) Nie przegapcie okazji, czeka na Was cała oferta naszego wydawnictwa w wersjach papierowych* z rabatem nawet do -50%! Uwaga konkurs! Osoba, która złoży największe wartościowo... więcej »

Daniel Dennett i Michał Heller rozmawiają o przypadku i konieczności. Polecamy!


2017 - 11 - 23 / 12:38
    Polecamy:                                     Wszystkie tytuły Daniela C. Dennetta                       Wszystkie tytuły Michała Hellera     więcej »

Newsletter=Darmowy ebook


2017 - 11 - 23 / 09:49
Drodzy Czytelnicy,   rozpoczynamy promocję w której do wyboru otrzymujecie jeden z trzech darmowych minibooków naszego wydawnictwa. Jedynym warunkiem otrzymania pliku jest... zarejestrowanie się do naszego newslettera * :-) Zapraszamy! *klienci zarejestrowani do newslettera również upo... więcej »

"Od Bacha do gwiazd" - niezwykłe spotkanie w Rzeszowie. Zapraszamy!


2017 - 11 - 23 / 09:42
Czy zdarzyło Ci się dyskutować o Kosmosie przy dźwiękach Bacha? Czy zastanawiałeś się czym jest muzyka sfer oraz czy wszechświat śpiewa? Czy w końcu chcesz być świadkiem spotkania, w czasie którego będzie mowa o tym, że nauka i sztuka – dwie najważniejsze domeny kreatywnej aktywności człowieka ... więcej »

TOP 20 - 25%!


2017 - 11 - 03 / 11:32
Drodzy Czytelnicy,   zapraszamy do odwiedzenia naszej listy TOP20! Znajdziecie tam najlepiej sprzedające się tytuły ostatniego miesiąca. Wśród nich kilka naszych nowości :-) Promocja -25% trwa do końca listopada! Nie przegapcie okazji ;-)   więcej »

Geniusz po godzinach


2017 - 10 - 30 / 11:22
Albert Einstein był geniuszem nauki - znanym i uwielbianym do tego stopnia, że stał się ikoną popkultury. Mogę się jednak założyć, że oprócz garści "najgrubszych" faktów przeciętny Polak wie o nim skrajnie niewiele. Książka "Jak wyobrażam sobie świat" pozwala skutecznie zwalczyć tę niewiedzę.... więcej »